Intro

22bet indėlių metodai

22bet_deposit

Dauguma lažybininkų ir kazino žaidėjų vertina tai, kad galima rinktis iš daugybės įmokų ir išėmimo būdų. Tiesą sakant, kai kurie vartotojai taip pasitiki tam tikrais įmokų būdais, kad naudojasi tik tomis svetainėmis, kurios bendradarbiauja su jų mėgstamomis bendrovėmis. Dėl šios priežasties bet22 operatorius turėtų būti pagirtas. Nes svetainės savininkas pasirūpino, kad žaidėjai galėtų naudotis populiariausiais mokėjimo būdais. Be to, rasite net keletą nišinių indėlių parinkčių, pavyzdžiui, kriptovaliutų. 22bet pasirinkti mokėjimo būdai yra patikimi ir greiti. Čia rasite patikimiausias ir dažniausiai naudojamas sandorių formas pasaulyje. 22bet vartotojai dažniausiai naudoja šiuos įmokų metodus: Visa ir Mastercard. Jie pasižymi paprastumu ir greitu perdavimu. Per šiuos operatorius įmokos atliekamos beveik akimirksniu. Dauguma 22bet indėlių nereikalauja papildomų sandorio mokesčių. Jei taip, jų kiekis sumažėja iki labai mažo.

Kitas privalumas, susijęs su 22bet mokėjimo metodais, yra įmokų galimybės ir limitai svetainėje. 22bet įmokų galimybės apima tiek tradicinius bankus, tiek nebankines elektronines pinigines, tokias kaip PayPal, Skrill, Neteller, Paysafecard. Pateiktais būdais jūsų sąskaita papildoma beveik akimirksniu, kai paprašote pervedimo. Laukimo laikas kartais tiesiogine prasme trunka mažiau nei 15 sekundžių. Nors 22bet operatorius netaiko mokesčių už pirmiau nurodytus mokėjimo būdus, turėkite omenyje, kad kai kurie bankų operatoriai už tarptautinius pervedimus taiko papildomus operacijų mokesčius. Todėl pervedimo mokestis gali skirtis priklausomai nuo to, kur šiuo metu esate. Mokant per „Skrill“, 22bet operatorius priims tik indėlius, atliktus el. paštu, kurį naudojome registruodamiesi pas juos. Įsitikinkite, kad naudodami Skrill naudojate tą patį el. pašto adresą, kuriuo užsiregistravote 22bet.

Tačiau svarbiausias žingsnis – įsitikinti, kad jūsų paskyra aktyvuota. Priešingu atveju įmokos įmokėti nebus galima. Nepamirškite pateikti patikimos informacijos apie savo gyvenamąją vietą ir asmeninius duomenis, o tada juos patvirtinkite dokumentais. Didžiausia įmokos riba 22bet daugiausia priklauso nuo banko ar finansų įstaigos, iš kurios pervedate pinigus, nustatymų. Kita vertus, mažiausia įmokos suma, priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo, svyruoja nuo 1 iki 10 eurų. Gera žinia tiems, kurie vertina internetines pinigines, yra ta, kad 22bet priima indėlius per Neteller. Taip pat nepamirškite, kad pinigus privalote atsiimti tokiu pat būdu, kokiu juos įnešėte. Tai reiškia, kad jei įnešite indėlį su savo „Visa“ ir norėsite išsiimti pinigus, 22bet perves pinigus į jūsų „Visa“. Pavyzdžiui, negalime atsiskaityti „Visa“, o vėliau išsiimti pinigų per „Neteller“ arba „Skrill“.


Aktualios naujienos