Intro

22bet Suomija

Bukmekerių statymus dažniausiai renkasi žmonės, kurie iš sporto tikisi kažko daugiau – papildomo pelno galimybės. Iš kur mes žinome, kas vyksta mūsų šalyse? Patikrinau ir šioje apžvalgoje pateikiu informaciją apie 22bet Finland. Jame rasite informaciją apie pasiūlymą, klientų aptarnavimą ir dabartines premijas.

Sąskaitos atidarymas 22bet Finland, tapatybės patvirtinimas

Pradėkime nuo sąskaitos atidarymo procedūros įvertinimo – čia nieko nuostabaus, kad 22bet Finland yra tarp geriausių tarptautinių lažybų operatorių. Užpildyti formą ir atlikti KYC (angl. Know Your Customer) patikrinimą, kurio metu patvirtinama žaidėjo tapatybė, pvz., atsiunčiant galiojantį pasą, vairuotojo pažymėjimą arba asmens tapatybės kortelę, užtruko vos kelias minutes

22bet Suomija klientų aptarnavimas

Kalbant apie 22bet Finland lažybų bendrovės palaikymo skyrių – esu labai sužavėtas. Susisiekti galima greitai, patogiai ir be jokių sunkumų. Šis lažybų operatorius savo klientams siūlo pagalbos skyrių, kuris teikia pagalbą pokalbiais, el. paštu arba telefonu. Be jokios abejonės, 22bet Finland yra įsipareigojusi užtikrinti skaidrumą savo klientams.

P.S. pagalbos skyrius yra malonus – turėjau problemų su registracija, paaiškėjo, kad bandžiau patikrinti save pagal pasibaigusį vairuotojo pažymėjimą, apie tai nežinojau. Atsakymą gavau greičiau nei per 5 minutes, nepaisant to, kad kaltė buvo mano pusėje, gavau visapusišką pagalbą dėl tolesnės registracijos, galiausiai 22bet Finland užsiregistravau naudodamas savo dabartinį pasą.

22bet Finlandįmokųir išėmimo būdai, palaikomos valiutos

22betFinlandvėl užima labai aukštą vietą reitinge – daugybė įmokų galimybių naudojant tarptautinius brokerius, be to, galite įmokėti ir kriptovaliutomis, pavyzdžiui, bitkoinais.

„22bet Finland “ lažybų bendrovėje palaikomos beveik visos valiutos, įskaitant, žinoma, eurą, JAV dolerį, svarą sterlingų, bet taip pat ir daugiau nišinių valiutų, pavyzdžiui, Čekijos kroną. Tačiau, jei ten kyla keletas problemų, jie turėtų sugebėti užtikrinti, kad teismai veiktų automatiškai 22bet Suomija be mokėjimo kortelių priima mobiliuosius mokėjimus, internetinius operatorius, tokius kaip Neteller ar Skrill. Be to, 22bet Finland klientai gali naudotis išankstinio mokėjimo kortelėmis (paysafecard) arba standartine internetine bankininkyste.

22bet Finland specialūs pasiūlymai

Dauguma lažybų bendrovių, įskaitant 22bet Suomija, savo klientams yra parengusios reklaminius pasiūlymus, kuriais siekiama paskatinti juos pasinaudoti pasiūlymu. Čia nėra nieko keisto, nes konkurencija sporto lažybų rinkoje yra didžiulė, tačiau ramiažine galiu pasakyti, kad 22bet Finland apsieitų ir be specialių pasiūlymų – tai, kaip jie vykdo savo veiklą ir kaip elgiasi su savo klientais, pakanka, kad 22bet Finland vertinčiau labai teigiamai. Pradinė premija aptariamoje lažybų bendrovėje yra 122 % pirmojo įnašo. Tai daugiau nei vidutinė premijos suma, kurios limitas yra iki 122 eurų (arba pagal konvertavimo kursą vietine valiuta).

Galiausiai, gera informacija tiems, kurie pasirinkę lažybų bendrovę nori pasilikti ilgiau, 22bet Finland stebina savo žaidėjus cikliškomis akcijomis, pavyzdžiui, penktadienienį įmokėtos gali pretenduotiį akcijas.


Aktualios naujienos