Intro

22Bet Slovėnija

Slovėnija yra gana sudėtinga šalis, kurioje trūksta daug teisinių sprendimų, o kiti dažnai yra blogi. Kalbant apie įstatymus, susijusius su visų rūšių azartinių lošimų veiklos teisėtumu, ši šalis yra viena iš labiausiai ribojančių šalių pasaulyje. Vietos rinkoje monopolį turi viena bendrovė, kuri, žinoma, yra susijusi su valdžios institucijomis, o azartinių lošimų internete įstatymas praktiškai neegzistuoja. Kaip tai atrodo iš arti? Kokios yra alternatyvos? Kodėl verta paminėti 22Bet Slovėnija?

Koks lošimų įstatymas galioja Slovėnijoje?

Slovėnijos azartinių lošimų įstatymai yra labai griežti. Tiesą sakant, stacionarioje rinkoje, kurioje galite įnešti grynuosius pinigus už statymą, yra tik viena legali lažybų bendrovė – „Sportna Loterija“, turinti visišką monopolį ir veikianti nuo 1996 m. Be abejo, dėl tokios padėties mokesčių inspekcija turi visą informaciją apie sudarytus statymus ir galimus laimėjimus (ir, žinoma, sumokėtus mokesčius).

Kalbant apie lažybų bendrovių veiklą internete, teisinė padėtis yra gana sudėtinga – oficiali Slovėnijos platforma, žinoma, yra ta, kuri turi lošimų monopolį Slovėnijoje, tačiau, be to, nėra jokių kliūčių naudotis užsienio svetainėmis (turinčiomis atitinkamas lokalizuotas kalbas), nes nėra jokių atitinkamų įstatymų, kurie galėtų kaip nors stabilizuoti teisinę padėtį šioje azartinių lošimų veiklos srityje. Kai kurie rinkos dalyviai atsisakė veiklos šalyje, tačiau rinkoje yra keletas stiprių prekės ženklų, pavyzdžiui, 22Bet Slovenia.

Slovėnija – populiariausios internetinės lažybų kontoros.

Balkanų šalies lažybų rinkoje nėra tokios lažybų bendrovių įvairovės kaip Lenkijoje. Kaip minėta ankstesnėje pastraipoje, vienintelis visiškai ir visiškai juridinis asmuo, veikiantis šioje verslo šakoje, yra „Sportna Loterija“, o tai kartu reiškia ir didžiausią populiarumą tarp šios šalies gyventojų.

Tačiau dėl to, kad gamta nepakenčia vakuumo, internete galima rasti daugiau lažybų pasiūlymų, iš kurių labiausiai atpažįstami prekių ženklai:

  • „Betway“,
  • 888 sportas
  • Bet365
  • 22Bet Slovėnija

Kuo 22Bet Slovėnija skiriasi nuo kitų šalies lažybų bendrovių?

„22Bet Slovenia“ ne veltui per labai trumpą laiką (vos trejus metus) užėmė labai tvirtą poziciją vietos rinkoje. Tai vienas geriausių pasirinkimų labai griežtai į azartinius lošimus orientuotoje Slovėnijoje, kuris turi keletą privalumų:

  • 22Bet Slovėnija turi vieną didžiausių lažybų pasiūlymų rinkoje – čia rasite tiek individualių sporto šakų, pavyzdžiui, teniso, biatlono ar bokso, tiek komandinių sporto šakų, pavyzdžiui, krepšinio, rankinio, tinklinio, futbolo ar ledo ritulio.
  • 22Bet Slovėnija Bukmekeriai turi dovaną kiekvienam naujam vartotojui – 100% premiją statymams iki 122 eurų.
  • Kitas ypatingas 22Bet Slovėnija pasiūlymas yra penktadienį padvigubinti statymą (iki 100 eurų) arba labai intriguojantis sprendimas blogos lažybų serijos atveju. Po 20 pralaimėjimų iš eilės galite nemokamai atlikti bet kokį statymą – įmoka gali būti 2, 5 arba 10 USD.
  • Mokėjimo galimybės – 22Bet Slovėnija turi daugiau nei du šimtus būdų, kaip įnešti kapitalą į savo sąskaitą ir atsiimti laimėjimus. Į platų elektroninių piniginių asortimentą įeina, pavyzdžiui, „PayPal“. Svetainėje esančią paskyrą taip pat galima susieti su kredito kortele.

Jei ketinate naudotis 22Bet Slovėnija paslaugomis, nepamirškite – žaiskite atsakingai.


Aktualios naujienos