Intro

22bet pašalinimas

22bet_withdrawal

Apžvelgę 22bet įmokų būdus, pereikime prie uždirbtų pinigų išėmimo tvarkos santraukos. Pačioje pradžioje verta paminėti, kad maksimali išėmimo suma yra apribota iki 600 000 eurų. Nepaisant šio apribojimo, daugumai iš mūsų netrukus nereikės nerimauti dėl jo viršijimo. Per žaidimą mums turėtų labai pasisekti! Prieš pradedant nerimauti dėl išmokėjimo ribos pasiekimo, turėtume imtis žaidimų su labai dideliais koeficientais ir statymų. Tačiau didelis 22bet privalumas yra minimali išėmimo norma. Operatorius leidžia mums atsiimti pinigus nuo vos vieno euro. Dėl to nereikia nerimauti, kad nesukaupsime reikiamos pinigų sumos, reikalingos išmokėjimui. Remiantis tuo, ką galime perskaityti 22bet puslapyje pateiktose taisyklėse ir sąlygose, didžiausias galimas koeficientas žaidimo metu yra 200. Situacija nesikeičia nepriklausomai nuo pasirinkto statymo. Tas pats pasakytina ir apie didžiausią išmoką. Didžiausia vienkartinio išėmimo suma yra tokia pati, nepriklausomai nuo statymo, kurį laimėjote.

Nors tikimybė laimėti tokią sumą nedidelė, niekas negali uždrausti mums siekti savo svajonių. Tačiau 22bet yra viena labai svarbi taisyklė. Jei norite išimti lėšas, negalite pažeisti taisyklių. Pavyzdžiui, svetainė privalo atsisakyti išmokėti lėšas, jei įtariama, kad įmokėti pinigai yra pavogti. Tokiu atveju išėmimas bus užblokuotas, kol su banku bus išsiaiškintas visas incidentas. Taip pat turėtumėte nepamiršti numatyti pinigų atsiėmimo planus. Taip išvengsime nemalonumų bandydami atsiimti sukauptas lėšas. Nors bet22 operatorius netaiko mažų išėmimo limitų, tačiau parabanko ar kitos mokėjimo bendrovės, kuriai norite pervesti pinigus, atveju gali būti kitaip. Kai kurios privačios finansų bendrovės taiko nepalankius vienkartinių indėlių ir išėmimų apribojimus.

Taip pat įsitikinkime, kad uždirbtus pinigus atsiimame tuo pačiu būdu, kuriuo juos įnešėme į 22bet svetainę. Paslaugų teikėjas reikalauja, kad būtų taikomas tas pats pinigų išėmimo būdas kaip ir įmokos metodas. Svarbiausia, patikrinkite vietos įstatymus. Jei šalyje, kurioje esate, yra neteisėta naudotis lošimo įstaigomis, jūs pažeidžiate 22bet taisykles ir sąlygas. Kitas svarbus elementas, susijęs su įmokomis ir išėmimais, yra 22bet siūlomos akcijos ir sveikinimo premijos. Žaidėjams siūloma daug papildomų reklaminių sukimų, papildomų įmokų ir kitų lengvatų. Tačiau, kad operatorius į mūsų sąskaitą įtrauktų papildomas lėšas, turime pasirinkti. Jei prieš atsiimdami lėšas pamiršite pridėti nemokamus sukimus arba padidintą įmoką, negalėsite pasinaudoti akcija, kai paprašysite pervesti lėšas.


Aktualios naujienos