Intro

22bet Šveicarija

Šveicarija yra unikali šalis, kai kalbama apie lažybų bendrovių licencijavimą. Taip yra daugiausia dėl administracinio suskirstymo į kantonus. Kiekvienas iš šių kantonų išduoda leidimus veiklai, kuria užsiimantys žaidėjai gali atlikti statymus internetu. Kadangi lažybos buvo, yra ir tikriausiai bus populiarios, o lažybų bendrovių skaičius augs, nusprendėme atidžiai išnagrinėti 22bet. Kodėl verta ten atidaryti sąskaitą? Kas laukia naujų žaidėjų? Norėdami sužinoti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, kviečiame perskaityti toliau pateiktą tekstą.

Išskirtinės akcijos 22bet Switzerland registruotiems žaidėjams

Geras lažybų tarpininkas turi žinoti, kad akcijos yra tai, kas skatina naujus žaidėjus pasinaudoti jo pasiūlymu. Šiandien yra didžiulė konkurencija ir 22bet Šveicarija tai puikiai žino. Vienas iš šios lažybų bendrovės dosnumo pavyzdžių yra sveikinimo premija, už kurią galite gauti iki 122 €. Tačiau tai dar ne viskas, nes 22bet Šveicarija nori apdovanoti tuos, kurie tikisi padidinti savo pirmąjį indėlį. Jiems siūloma 100 % padvigubinti pirmąjį įnašą, bet ne daugiau kaip 300 EUR.

Du pirmiau minėti pasiūlymai jau buvo labai geri, tačiau ties tuo negalima sustoti. 22bet Šveicarija savo žaidėjams siūlo unikalią premiją, kuri leidžia jiems gauti dovaną už pralaimėtų statymų seriją. Patyrę žaidėjai žino, kad ne visada pasiseka pataikyti į tam tikrą kuponą, o kartais net atvirkščiai – nesėkmingų statymų serija gali tęstis ištisas dienas. Šveicarijos žaidėjai gali pasinaudoti šia specialia premija kaip motyvacija ir kartu kaip padrąsinimu neapsigauti dėl nesėkmių.

22bet – tai ne tik sporto lažybų premijos, bet ir kazino premijos, kurios tampa vis populiaresne žaidėjų pramoga. Jais tikrai verta pasinaudoti, nes juos galite naudoti tokiuose populiariuose žaidimuose kaip Blackjack, Ruletė, taip pat negalima pamiršti populiarių lošimo automatų, pasižyminčių didžiule žaidimo dinamika.

Lengva ir paprasta 22bet Šveicarija sąsaja

Viena iš priežasčių, kodėl „22bet“ yra vienas geriausių lažybų tarpininkų Šveicarijoje, yra paprastas ir aiškus svetainės dizainas. Dažnai pasitaiko, kad žaidėjai negali rasti savo mėgstamų statymų. 22bet Šveicarija pateisino lūkesčius ir padarė visus statymus prieinamus kairėje pusėje, iš kurios galite pasirinkti norimą statymą.

22bet Šveicarija sporto lažybos

Didelis 22bet Šveicarija privalumas yra tas, kad žaidėjai gali pasinaudoti plačiu statymų asortimentu. Tai ne tik gerai žinomi statymai, tokie kaip 1×2, handicapas, over/under, bet ir specialūs statymai. Papildoma paskata – daugybė lygų ir sporto šakų, už kurias galima lažintis. Dažnai tai būna net neįprastos, kitose lažybų bendrovėse negirdėtos lažybos. Pasirodo, net ir mūsų šalyje galima rasti Šveicarijoje plačiai nežinomų sporto šakų, pavyzdžiui, kabbadžio ar tekbolo, entuziastų. Visa tai praturtina malonus dizainas, kuris skatina naudotis 22bet Switzerland pasiūlymu. Be to, galite atsisiųsti mobiliąją programėlę, todėl jums tereikia išmaniojo telefono ir interneto ryšio, kad galėtumėte atlikti statymus bet kada ir bet kur!


Aktualios naujienos