Intro

22BET Kolumbija

22BET Colombia yra viena garsiausių lažybų bendrovių, veikianti visame pasaulyje, įskaitant ir Kolumbiją. Ar šis prekės ženklas turi licenciją veikti mūsų šalyje? Kuo ši lažybų bendrovė išsiskiria iš kitų? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite toliau pateiktoje apžvalgoje!

22BET Kolumbija – ar tai teisėta?

22BET – tai prekės ženklas, kuris atsirado dar 2007 m. Betb2b.com iniciatyva ir kartu su 1XBET buvo vieni žinomiausių lažybų organizatorių Rusijoje. Pastarasis yra rėmęs net kelis futbolo klubus, įskaitant FC „Chelsea“ ir FC „Liverpool“. 22BET Colombia buvo įsteigta 2018 m., remiantis Kiurasao vyriausybės lažybų bendrovei suteikta veiklos licencija (Curaçao eGaming Nr. 8048). Remdamiesi ja, žaidėjai iš Kolumbijos gali atlikti sporto statymus ne tik Kolumbijos pesais, bet ir doleriais bei eurais. Be to, ši lažybų bendrovė naujiems žaidėjams iš Kolumbijos siūlo sveikinimo premiją, apie kurią papasakosime toliau.

22BET Kolumbija sveikinimo premija

Nauji 22BET Kolumbija vartotojai, užsiregistravę lažybų bendrovės svetainėje, gali tikėtis sveikinimo premijos. Remiantis lažybų bendrovės patikinimais oficialioje svetainėje, ši premija gali siekti iki 420 000 Kolumbijos pesų. Norint ją gauti, tereikia užsiregistruoti lažybų bendrovės svetainėje. Tam jums tereikia būti ne jaunesniam nei 18 metų ir turėti galiojantį telefono numerį bei el. pašto adresą. Lažybų bendrovė iki minimumo sumažino formalumus ir nereikalauja, kad naudotojai tikrintų savo tapatybės dokumentus. Naudodamiesi šia paslauga vartotojai gali atlikti statymus visiškai anonimiškai. Tačiau tai dar ne viskas – žaidėjams parengta daug kitų akcijų, pvz., penktadienio papildymo premija, premijos už pralaimėtus statymus ir daug kitų.

22BET Colombia – lengva naršyti, aiški svetainė

Lažintis dar niekada nebuvo taip paprasta! 22 BET Kolumbija svetainė buvo sukurta atsižvelgiant į visus naudotojus, todėl joje paprasta ir aišku naršyti. Nors vertimo klaidos iki šiol buvo vienas iš dažniausių skundų dėl svetainės, reikėtų pažymėti, kad jos dažnai pasitaiko ir kitų lažybų bendrovių svetainėse, kurios veikia tokiu dideliu, pasauliniu mastu kaip 22BET Colombia. Tačiau reikėtų pažymėti, kad su kiekviena nauja svetainės versija jos moderatorius stengiasi juos veiksmingai pašalinti.

22BET Kolumbija – prieiga prie statymų ir žaidimų iš viso pasaulio

Tai neabejotinai yra didžiausias 22BET Kolumbija privalumas. Ši lažybų bendrovė siūlo plačią prieigą prie žaidimų ir statymų ne tik iš Kolumbijos, bet ir iš viso pasaulio. Užsiregistravę žaidėjai taip pat gali naudotis internetiniu kazino ir pokerio žaidimais. Tačiau daugiausia statymų 22BET Kolumbija atlieka už sporto rungtynes – lažybų bendrovės duomenimis, net 95 % statymų atliekama už futbolą.

22BET Kolumbija – lanksčios lažybų ribos ir greiti išmokėjimai

Dar vienas 22BET Kolumbija privalumas – lanksti statymų suma. Jo dydis priklauso nuo pasirinktos sporto šakos ar lygos. Minimalios statymų sumos yra nedidelės, pvz., už UEFA Europos čempionatą minimalus statymas yra tik 800 pesų. Tačiau verta paminėti, kad daugumoje žaidimų maksimalios statymų ribos nenustatytos, todėl žaidėjai gali statyti bet kokią sumą. 22Bet Colombia savo žaidėjams taip pat suteikia daug laisvės išmokėjimų atžvilgiu. Uždirbtus pinigus galima atsiimti bet kuriuo metu – tiek pervedant į sąskaitą, tiek, pavyzdžiui, kriptovaliutų pavidalu. Dėl viso to ši lažybų bendrovė daugeliu atžvilgių yra neprilygstama.


Aktualios naujienos