Rabona

Rabona_logo
Premija

100 €

Lažybų bendrovė „Rabona“ rinkoje veikia nuo 2019 m. ir prisijungė prie azartinių lošimų bendrovių grupės „TranelloGroup“. Naudotojai gali lažintis iš sporto ir e. sporto. Ši lažybų bendrovė mums siūlo kortų žaidimus, Blackjack, ruletę, žaidimų automatus ar kitų rūšių pramogas iš rinkoje gerai žinomų paslaugų teikėjų. Užsiregistravę svetainėje, mes, žaidėjai, gausime prieigą prie savo asmeninės paskyros. Lėšos bus išmokamos patikrinus mūsų sąskaitą. Šiuo tikslu el. pašto adresu reikės atsiųsti mūsų tapatybę, amžių ir gyvenamąją vietą patvirtinančius dokumentus. Pagrindinė svetainė išversta į 11 skirtingų kalbų, įskaitant italų, prancūzų ir rusų. Žaidėjo sąskaita galima naudotis devyniomis skirtingomis valiutomis: rubliais, doleriais, eurais ir keliomis kitomis valiutomis.

Rabona-1 Per pirmuosius dvylika veiklos mėnesių „Rabona“ lažybų bendrovei pavyko suburti didelę nuolatinių vartotojų bazę, kurie praktiškai palieka tik teigiamus komentarus. Visus kilusius ginčus nuolat sprendžia visą parą veikiantis klientų aptarnavimo skyrius. Bendravimui galime naudoti telefoną, tiesioginį pokalbį arba el. pašto adresą.

„Rabona“ lažybų bendrovė naujiems žaidėjams siūlo labai dosnią premijų programą, o užsiregistravus galima gauti iki 15 000 rublių premiją už pirmąjį įnašą. Nuolatiniams žaidėjams taip pat siūloma lojalumo programa. Kartu su laimėjimu žaidėjas gauna ne tik pinigų, bet ir kolekcinių kortelių. Jei žaidėjui pavyks surinkti skirtingų futbolininkų kolekciją, jis gali gauti 12 tūkst. rublių piniginį prizą. „Rabon“ lažybų bendrovės veikla grindžiama Kiurasao ir Antilfono vyriausybės jai suteikta licencija Nr. 8048/JAZ. Šios lažybų kontoros veikla grindžiama gerai žinomų paslaugų teikėjų programine įranga, pvz.,: 1x2gaming, Relax Gaming, ELK, Microgaming, Spinomenal ir daugelis kitų.

100 € premija – registracija100 € premija – registracija

💳 Mokėjimo būdai Rabona lažybų bendrovėje

„Rabona“ lažybų bendrovė siūlo gana daug skirtingų mokėjimo būdų. Populiariausios yra „MasterCard“ ir „Visa“ įmokų kortelės, taip pat „Revolut“ ir „Neosurf“ išankstinio mokėjimo kortelės arba „Trustly“ momentiniai mokėjimai. Kiekvienas iš šių metodų yra visiškai saugus. Reikėtų pažymėti, kad ateityje ši lažybų bendrovė tikrai padidins galimų mokėjimo būdų skaičių.

💰 Bukmekeris – akcijos ir premijos

Pradžioje turėtume paminėti labai patrauklią sveikinimo premiją. Kad galėtumėte ją gauti, turite atlikti pirmąjį savo indėlį – didžiausia suma, nuo kurios galima gauti premiją, yra 100 eurų. Žaidėjai gali atsiimti premiją per septynias dienas, o didžiausia suma, kurią galima žaisti su aktyvia premija, yra 5 €. Kitos „Rabona“ lažybų kontoroje siūlomos premijos:

  • pinigų grąžinimo pasiūlymai,
  • savaitgalio papildymo premijos,
  • pirmojo indėlio premija (sporto lažybos – pirmasis iš indėlių),
  • 50 % savaitinė papildymo premija.

📱 Rabona – programos ir mobilumas

Rabona-2 Su „Rabona“ lažybų kontora galime žaisti be jokių problemų naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais, kuriuose įdiegta „iOS“ / „Android“. Norint žaisti, mums nereikės jokios programėlės, nes lažybų bendrovė turi specialiai pritaikytą mobiliąją svetainę, kuri yra pritaikyta žaisti tokiais įrenginiais. Naudodami mobilųjį įrenginį galime išbandyti daugiau nei 2000 skirtingų žaidimų. Reikėtų pažymėti, kad svetainės išvaizda daro labai teigiamą įspūdį. Svetainė atrodo labai profesionaliai, be kita ko, dėl savo spalvų schemos.

🎲 Rabona – galimi žaidimų tipai

„Rabona“ lažybų bendrovė siūlo daug įvairių žaidimų. Kiekvienas, net ir reikliausias naudotojas, ras sau tinkamą variantą. Galime lažintis dėl sporto įvykių (tiesioginių ir prieš rungtynes atliekamų statymų dėl daugiau nei dešimties skirtingų sporto šakų). Be to, „Rabon“ lažybų kontoroje galite atlikti statymus už virtualias sporto šakas, pavyzdžiui, futbolą (įskaitant Pasaulio futbolo čempionatą), ledo ritulį, tenisą, krepšinį, žirgų ir šunų lenktynes. Elektroninio sporto lažybų nėra.

🎰 Rabona lošimo automatai

taip pat verta paminėtiRabona-3lošimo automatus. „Rabona“ lažybų bendrovė siūlo tokius žaidimus kaip „Platooners Slot“, „Fortunium Slot“, „Robin of Sherwood Slot“, „Twister Slot“ ir „Asgard Slot“. Vartotojams, kurie nemėgsta lošimo automatų, ši lažybų bendrovė taip pat siūlo stalo žaidimus. Ruletė, blekdžekas, kortų žaidimai (pavyzdžiui, pokeris, įskaitant vaizdo pokerį) – šis pasiūlymas neabejotinai skirtas reikliems žaidėjams. Kaip dėl tiesioginio kazino? „Rabon“ lažybų bendrovėje rasite daug gyvų lošimų stalų. Žaidimų pasirinkimas didelis, lažybų bendrovė nuolat tobulėja ir plačiai pristato visiškai naujus žaidimus. Nenuostabu, kad tokiu greitu tempu jis gali pelnyti vis daugiau vartotojų pripažinimą.


rabona преглед rabona 审查 rabona recenze rabona gennemgå rabona recensie rabona review rabona ülevaade rabona arvostelu rabona revue rabona übersicht rabona αναθεώρηση rabona felülvizsgálja rabona recensione rabona 見直し rabona pārskats rabona peržiūrėti rabona recenzja rabona revisão rabona recenzie rabona recenzia rabona pregled rabona revisar rabona recension rabona обзор