Wazamba

Wazamba_logo
Premija

100€

Bukmekeris „Wazamba“ yra ilgai lauktas 2019 m. produktas. Jau pačioje veiklos pradžioje ši svetainė pelnė daug gerbėjų. Ši lažybų bendrovė turi nemažai įvairių privalumų, kurie gali leisti jai ryžtingai įsitvirtinti dabartinėje rinkoje ir net tapti lydere tarp konkurentų. Labai patraukli sveikinimo premija, moderni svetainė su akį traukiančiais paveikslėliais, galimybė susikurti savo avatarą ir daug daugiau. Verta sužinoti daugiau apie šį lažybų tarpininką.

➕ „Wazamba“ lažybų punkto trūkumai ir privalumai

Tarp „Wazamba“ lažybų bendrovės privalumų verta paminėti:

 • galimi įvairūs mokėjimo būdai,
 • dosnus 15 % grynųjų pinigų grąžinimas,
 • lengva pradžios premija iki 100 €,
 • labai patraukli ir spalvinga grafika.

„Wazamba Bookmaker“, be abejo, turi ir tam tikrų trūkumų, tarp jų:

 • lojalumo programos reikalavimai yra gana aukšti,
 • stilius ir dizainas kai kuriems žmonėms gali atrodyti pernelyg infantilus.

💰 Wazamba Bookmaker – sveikinimo premija

Wazamba-1 premija, kuri laukia visiškai naujų „Wazamba“ lažybų bendrovės naudotojų, yra 100 proc. premija iki 100 € sumos, kai atliekami pirmieji įnašai nurodytais būdais. Tarsi to būtų negana, galite gauti 200 nemokamų sukimų, kuriuos galėsite naudoti geriausiuose internetiniuose žaidimų automatuose. Kad galėtumėte pasinaudoti šia akcija, turite įnešti ne mažesnį kaip 45 £ indėlį. Premijos lažybų reikalavimai paprastai yra 30 kartų internetiniuose žaidimų automatuose.

Nemokami sukimai į žaidėjo sąskaitą pervedami kaip 200, 20 sukimų kiekvieną dieną dešimt dienų. Pirmoji iš sukinių dozių bus mūsų vartotojo sąskaitoje jau po to, kai įnešite indėlį. Likusi dalis bus pridėta automatiškai po 24 valandų. Jei nemokami sukimai automatiškai neįskaitomi į jūsų profilį, turite susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba ir paprašyti, kad jie tai padarytų rankiniu būdu.

Čia aprašytą premiją galite labai greitai aktyvuoti vadovaudamiesi toliau pateiktomis instrukcijomis:

 • norėdami susikurti žaidėjo paskyrą „Wazamba“ lažybų bendrovėje, turite paspausti parinktį Noriu žaisti, po to būsite labai greitai perkelti į reikiamą adresą. Nepamirškime patvirtinti savo el. pašto adreso,
 • papildykite savo sąskaitą mažiausiai 45 PLN, pasirinkdami bet kokį mokėjimo būdą,
 • mūsų premija bus suteikta automatiškai: mūsų sąskaita padvigubins pirmąjį indėlį ir bus nemokamų sukimų

100 € premija – registracija100 € premija – registracija

🎲 Wazamba Bookmaker – žaidimai

Wazamba-2 „Wazamba Bookmaker“ leidžia žaisti beveik visus rinkoje pripažintų kūrėjų žaidimus. Žaidėjų laukia daugybė lošimo automatų – ne tik visiems žinomi klasikiniai, bet ir mažiau populiarūs, bet ne mažiau įdomūs lošimo automatai. Galite net rasti ten žaidimų televizijos ir kino licencijų, todėl turime galimybę žaisti už realius pinigus. Taip pat yra tiesioginių žaidimų. Jei išdrįsime žaisti su gyvąja dalintoja, galėsime rinktis iš geriausių žaidimų, pavyzdžiui, „Lighting Roulette“ arba „Live Baccarat“. Tačiau verta žaisti ne tik gerai žinomus klasikinius kortų žaidimus ir ruletę, bet ir kai kuriuos originalesnius gyvų dalintojų žaidimus. Su krupjė taip pat galite žaisti „Monopolį“, kuris įkvėptas itin populiaraus stalo žaidimo.

✔️ Wazamba – registracija

Užsiregistruoti „Wazamba“ lažybų bendrovės žaidėju yra labai malonu ir paprasta. Šis operatorius ateina pas mus su iniciatyva ir jau kurdami paskyrą turime galimybę pasirinkti herojų, kuris taps mūsų avataru žaidimuose.

Čia pateikiami registracijos žingsniai žingsnis po žingsnio:

 • pasirinkite vieną iš trijų, savo herojų. Tada turėsite nurodyti savo el. pašto adresą, vartotojo vardą, prisijungimo vardą, telefono numerį ir slaptažodį. Nepamirškite pažymėti savo sutikimo tvarkyti asmens duomenis, susipažinkite su sąlygomis ir nuostatomis. Taip pat turime galimybę gauti informacijos apie akcijas ir premijas, tačiau tai nėra privalomas laukelis. Tuomet tereikia pereiti prie kito žingsnio spustelėjus nuorodą „Kitas žingsnis“,
 • įvesdami savo vardą, pavardę, adresą, gimimo datą, pageidaujamą valiutą ir šalį,
 • patvirtindami registracijos mygtuku. Po to patikrinkite savo el. pašto dėžutę ir spustelėkite aktyvavimo nuorodą, kuri bus išsiųsta.

💵 „Wazamba“ – premijos nuolatiniams klientams

Wazamba-3 Be pradinės premijos, „Wazamba“ turi nemažai kitų rūšių galimybių vartotojams. Kartą per savaitę galime gauti papildymo premiją, kuri mums prideda 50 nemokamų sukimų tik už 20 € indėlį. Dar geriau, bus savaitgalio papildymo premija, kuri suteikia mums 50 procentų įmokos premiją, iki 2 500 € lygio, taip pat 50 visiškai nemokamų sukimų, tik už minimalų 50 € indėlį. Kad gautumėte premiją, penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį turite atlikti įmoką. Dar vienas iš reklaminių pasiūlymų – gana didelė pinigų grąžinimo suma, grąžinanti 5-15 proc. jūsų lėšų. Tiksli pinigų grąžinimo suma priklausys nuo žaidėjo statuso, o didžiausias statymas žaidžiant premijos lėšomis yra 20 €.


wazamba преглед wazamba 审查 wazamba recenze wazamba gennemgå wazamba recensie wazamba review wazamba ülevaade wazamba arvostelu wazamba revue wazamba übersicht wazamba αναθεώρηση wazamba felülvizsgálja wazamba recensione wazamba 見直し wazamba pārskats wazamba peržiūrėti wazamba recenzja wazamba revisão wazamba recenzie wazamba recenzia wazamba pregled wazamba revisar wazamba recension wazamba обзор